Yeni Dünya Düzeni (New World Order)

6 Mayıs 2011 Cuma

 

Yeni dünya düzeni (yeni dünya düzeni) nedir?
Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Düzeni) Amacı ve Kimler arasında Oluşturuldu? vs .. daha fazlasına akla gelen neden işte cevabı ...

Düşüncenin ortaya çıkış tarihini tam bilmiyorum fakat biraz bu konu üzerinde araştırma yaparsanız kimin ortaya çıkardığını hemen anlayabilir mümkün.Evet ABD! amaç ise tüm dünyaya hükmetmek. Yeni bir sistem yeni bir düzen.Bu konuyu boyutu tam olarak anlatmam için kitap olarak yayınlamam gerek çünkü o kadar geniş kapsamlı ki ...

ABD'nin Yeni Dünya Düzeni önce şunu belirteyim ki adım adım ilerlemekte ..

Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Düzeni) ile Gerçekleştirmek istediğinizleri başlıklar altında toplamak gerekir;

  1. Din kavramını kaldırmak kaldırmak, Allah (Tanrı) Kavramını yok etmek
  2. Para 'yı kaldırmak ve yerine kredi kartlarını kullanmak sokmak .. (bütün dünya da para birimi ekonomi vs .. hükmetmek)
  3. Vs .. En Önemlisi ise * Deccal'e hazırlık yapmak .. (Büyük Savaş Başlatmak * Deccal & ** Mehdi Arasında Geçecek Olan Büyük Savaş)

Farkedilen şu ki her 10 yılda böyle bir değişim haline girdi ki dünya elbetteki kötü günde, yılda insan kara kara sonu düşünüyor. Acaba 50 yıl sonrası nasıl olacak? 50 yıl öncesi ile şuan arasındaki fark tartışılmaz ... Giyim ve kuşam olarak, kültür olarak, yaşam tarzı olarak Türkiye'de safra ne kadar değişim var farkında değil olmalı değil ... Kime sorsalar bu devirde çocuk yetiştirmek çok zor diyor.Peki ya ileride ? imkansız ..? Peki neden böyle oluyor bu kimin oyunu? kimin planı?

Bu soruların cevabı Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Düzeni) 'ne kadar ilerlemiş bir plan olması..Biraz araştırma yapar bu sadece Türkiye'de değil. Peki Nasıl oldu da bu hale geldik?

Reklamlarımız:

Çekmeköy Arçelik Servisi
Bulgurlu Arçelik Servisi
Acıbadem Arçelik Servisi

Reklamlarımız Bitti ...

En çok gelen sebeplerden biri Televizyon adı verdiğimiz evimizdeki karakutu;

HÜKDE RTÜK'tekilerinde izlemeyi hoşunuza gitti demeden HAYIR RTF (Radyo ve Televizyon Üst Kurumu) Tahmin ediyorum ki gözlerini artık kapadı uyuyor çünkü önceden en ufak bir kelimede bile kanalı 3 gün süre ile kapatılıyor. geçemiyorum..Yayınlanan çizgi filmlerin ihtiyaçlarını robotları ve savaşları içeriyor. Bir çok çizgi filmde masonik şekiller, arkaplanda olmak üzere bilinçaltımıza yerleştiriliyor..Birde çizgi filmlerin yapılışlarını izleseniz, çocuklarımızın bilinçaltına neler neler sokuluyor ... ...

Hal böyle olunca doğal olarak evlerde karı koca arasında bir çok kavga nedeni belli ... ne çıkarsa artık izliyor ... Çocuğun beynine cinselik girdi, savaş girdi. Sonuç? Ne kültür kaldııı ne beyin ..

Çocukların önüne sürdüğümüz Bilgisayar ve PC Oyunları ise ikinci sıramızı yer alıyor;

Bilgisayar oyunları desek yine aynı şekilde tamamıyla savaş üzerine .. Online oyunlar ise çocukları tamamen öldürmekte. Minimum15 milyon kişi ve kayıtlı kullanıcısını tahmin bile edemiyorum. Oyunlarında bir çoğunda masonik şekiller beyne işlenmekte .. Yarın bir gün karşısına biri olabilirında bu masonik şekillerden birinde yaptığınız, onun düşüncelerini çok kolay değiştirebiliyor ve mason yapabiliyor ...

Demeyin boyutu küçük bir video göstereyim.Beyin yönetimi ile ilgili İZLE

Videoyu izlediğinizde farkedmesekte beyin gördüğünüz herşeyi ayrıntısıyla kaydediyorsunuz ...

Konunun Devamını bir Sonraki Makalede Yayınlayacağım Şimdilik Bu kadar ...

* Deccal : "decl" mübâlağa siğası olup "çok yalancı, aldatıcı, hilekâr" manasına göre.Kımete yakın bir şekilde çıkıp İslâm dinini ve ümmetini ifsad edip kötülüklerine sürükleyecek olan ve bununla birlikte kıyametin alamet olduğu olan. Peygamber (sav); "Hiç bir peygamber yoktur ki ümmetini tek gözlü yalancı (Deccâl) 'den uyarmış olmasın. Dikkat edin ki onun bir gözü kördür. Rabbiniz ise tek gözlü değildir. Körün (Deccâl'in) iki gözünün yanında KFR (kâfir) olduğunu içerir" buyurdular.

** Mehdi:   ( Arapça : المهدي Mehdi), Hz. Mehdi, ahir zamanda gönderebilir Peygamber Efendimiz (sav) tarafından müjdelenmiş, Müslümanları zulüm ve sıkıntı ortamından Deccâl ile savaşarak kurtaracak, yeryüzündeki fitneleri kaldı kaldıracak, tüm dünyaya barış, adalet, bolluk, huzur, mutluluk ve refah getirecek kez bir şahıstır.