ÇAMAŞIR MAKİNANIZ NEDEN SİGORTA ATTIRIYOR VE TEHLİKESİ NEDİR?

7 Ocak 2016 Perşembe

 

ÇAMAŞIR MAKİNANIZ NEDEN SİGORTA SALONU ile ilgili görsel sonucu

 

Çamaşır makinesi sigorta attırıyor ise bunun nedeni neden olabilir. Makineden sigorta attırmasına neden olan en büyük faktörlerden bir tanesi, arıza parazit kondansatör parçasının makinenize bağlı olan bölümından koparak kazana çarpmasıdır. Bu parça koparak kazana çarpması gerekir kısa devre oluşmasına ve sigortaların atmasına neden oluyor. Makineniz nedeniyle sigortaların atması genel olarak ciddi bir sorundur.

Çamaşır makinesi sigorta attırıyorelektrik fişi bağlayıp elektrik aldığınız prizin topraklamasının şartdır. Prizde topraklama yok ise, makinenin fişini takabilirsiniz. Bir başka durum için makineniz aksanında bulunan topraklama işlemunun kopmuş olduğu. Eğer topraklama altındaunda kopmalar söz konusu ise alçak akım rölesi içindir girebilir ve buna bağlı olarak makineniz çalışırbilir. Makinenizin sigorta attırmasının neden olduğu olabilir. Elektrik aksamının arızası makinedendi kaynaklanıyor yoksa evin genel elektrik tesisatında mı sorun var bilinmesi gerekiyor. Önlem alınmadığı için evinizin ve eşyalarınızın yanması gibi ciddi sorunlar ile karşılaşmanız mümkündür. Mi yoksa elektrik aksanından mı çıkacak bulmaktır. Bu işlemi servise haber vermeden önce yapmak ister. Lütfen aynı sorun ile bu işlem yapmanız gerekir. Kısa devre yapıp atıyor ise bu ciddi bir problemdir. Çamaşır makinesenizden ya da evinizin genel elektrik aksamından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu gibi durumların önlenmesi için alınmalıdır. Değil ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalınması olası bir durumdur. Bu işlemi servise haber vermeden önce yapmak ister. Lütfen aynı sorun ile bu işlem yapmanız gerekir. Kısa devre yapıp atıyor ise bu ciddi bir problemdir. Çamaşır makinesenizden ya da evinizin genel elektrik aksamından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu gibi durumların önlenmesi için alınmalıdır. Değil ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalınması olası bir durumdur. Bu işlemi servise haber vermeden önce yapmak ister. Lütfen aynı sorun ile bu işlem yapmanız gerekir. Kısa devre yapıp atıyor ise bu ciddi bir problemdir. Çamaşır makinesenizden ya da evinizin genel elektrik aksamından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu gibi durumların önlenmesi için alınmalıdır. Değil ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalınması olası bir durumdur. Kısa devre yapıp atıyor ise bu ciddi bir problemdir. Çamaşır makinesenizden ya da evinizin genel elektrik aksamından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu gibi durumların önlenmesi için alınmalıdır. Değil ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalınması olası bir durumdur. Kısa devre yapıp atıyor ise bu ciddi bir problemdir. Çamaşır makinesenizden ya da evinizin genel elektrik aksamından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu gibi durumların önlenmesi için alınmalıdır. Değil ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalınması olası bir durumdur. 

Çamaşır makinesi sigorta attırıyor ise kendi takımız ile yaptığınız bir takım basit denemeler içindir. 7/24 sizlere kaliteli hizmet sağlamak. İşinin ehli olduğu için makinenizde karşılaşmış olduğunuz bu ve bunun gibi çeşitli sorunda sizde en büyük yardımcısıyız. Sunarak memnun olmanızı sağlaruz. Sizden memnuniyeti bizim için en önemli şeydir.

 Kaynak: https://www.arcelikservisi.tv/