Çamaşır Makinesi Neden Sıkma Yapmıyor?

13 Mart 2017 Pazartesi

 

Modern yüzyıl teknolojileri insanların yaşamlarında meydana gelen gereksinimlere ve isteklere göre şekillenirken bunun en somut örnekleri beyaz eşya teknolojileri alanında kendisini aktif şekilde gösteriyor. Yaşam alanlarının en temel gereksinimlerinden birisi haline gelen ve insanların son derece profesyonel çözümlerden yararlanabilmesine yardımcı olarak yaşamlarını kolaylaştırmakta olan beyaz eşya teknolojileri sayesinde artık gün içerisinde kişisel zamanlara daha fazla vakit ayırabilmek mümkün oluyor. Bu durumda günümüzde başta çamaşır makinesi olmak üzere tüm beyaz eşya teknolojilerinin son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına neden oluyor. Günümüzde yaşam alanlarında yoğun şekilde kullanılmakta olunan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde yaşanan sorunlar için gerek duyulan profesyonel servis uygulamalarını kurumsal bir yapıda Kayışdağı Arçelik Servisi merkezimiz aracılığı ile alabilirsiniz.

 

Her zaman en yeni Arçelik çamaşır makinesi teknolojisini yakından takip eden servis altyapımız ve düzenli olarak en yeni Arçelik teknolojisine ilişkin olarak eğitim seminerlerine belirli periyotlarda katılım gerçekleştirerek deneyim kazanan teknik servis personellerimiz ile çamaşır makinelerinizdeki sorunlara yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda Zümrütevler Arçelik Servisi özel servis uygulamalarımız kapsamında çamaşır makinenizde meydana gelen yıkama yapıyor ancak sıkma yapmıyor sorununa yönelik olarak hızlı ve kalıcı çözümler oluşturmaktadır. Çünkü servis uygulamalarımızda makinenizdeki sorunların giderilmesi için gereklilik arz eden ve uygulanan tüm parça değişimlerinde sadece orijinal Arçelik yedek parçalarını kullanıyoruz. Böylelikle yan sanayi ürün  gruplarının kısa vadede makinenizde yeniden aynı veya benzer arızalanmalara yol açmasının önüne geçebiliyoruz.

 

Çamaşır makinenizdeki sıkma yapmama sorununa yönelik olarak da Atalar Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz tarafından makine motorunun sıkma sargısı arızasını değerlendirerek, sargıyı kontrol etmekte ve arızalı ise motoru yenisi ile değiştirmektedir. İkincil olarak ise çamaşır makinenizin hız kontrol ünitesinde arıza olup, olmadığının kontrolünü gerçekleştirmektedir. Çünkü makinenizin hız kontrol ünitesi arızalı ise ideal hız seviyesine ulaşamayan makineniz sıkma yapamaz. Bu durumda arızalı olan hız kontrol ünitesini yenisi ile değiştirerek, standart şekilde makinenizin yıkama sonrası sıkma yapmasını sağlamaktayız. Çamaşır makinenizde karşılaştığınız tüm sorunlar için çağrı merkezimize başvuruda bulunarak profesyonel özel servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.