Makine Neden Sıkma Yapmıyor ve Nasıl Çözülebilir?

12 Haziran 2017 Pazartesi

 

Çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan problemlere yönelik olarak her zaman kaliteli ve yüksek seviyedeki arıza onarım çözümlerini doğrudan ekonomik şekilde sunarak, bölgesel bazda profesyonel düzeyde özel servis hizmetlerini başarılı bir şekilde sunuyor. Her yeni çamaşır makinesi modeline ilişkin olarak dahi kaliteli servis onarım hizmetleri ile oldukça başarılı bir servis hizmeti ortaya koymakta olan Koşuyolu Arçelik Servisi merkezi tarafından çamaşır makinelerinde karşılaşılabilecek tüm sorunlara yönelik olarak etkin çözüm sağlayacak teknolojik altyapı ve sektörel deneyim ve bilgi birikimi bulunuyor. Bu çerçevede de günümüzde çok sık şekilde görülmekte olan tüm çamaşır makinesi arızalarına yönelik olarak profesyonel servis çözümlerini en kısa süreler içerisinde sağlamaktadır. Çamaşır makinesinin her çamaşır tipine özel yıkama fonksiyonu içeriyor olası hem daha kaliteli şekilde yıkama işlemlerinin yapılabilmesine yardımcı oluyor hem de çamaşırların çok daha ekonomik su tüketimi ile eskiye göre daha iyi şekilde yıkanabilmesine yardımcı oluyor.

 

Günümüz modern yüzyıl akıllı teknolojilerini kullanmakta olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde görülmekte olunan tüm arızalanmalara yönelik olarak üstün performans ve kalitede servis çözümlerini sağlamakta olan Çekmeköy Arçelik Servisi merkezi tarafından çamaşır makinelerindeki sıklıkla görülebilen makine sıkma yapmaması problemi içinde hızlı ve kaliteli onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede de bölge genelinde her zaman hazır vaziyette beklemekte olan tam teşekküllü gezici servis araçları, gelen arıza bildirimleri üzerine en hızlı şekilde ilgili adrese ulaşabilme potansiyeline sahip olmaları sayesinde çamaşır makinesinin en verimli biçimde kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor.

 

Çamaşır makinesinin yıkama işlemi ardından sıkma yapmaması problemine yönelik olarak Madenler Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından öncelikli olarak hız kontrol ünitesinde yer alan tiryak arızası oluşmuş olabileceğinden, arızalı olması durumunda yenisi ile değişiminin yapılması gerekmektedir. İkincil olarak ise takojenaratör bobini ya da orta bölümünde dönmekte olan mıknatıs kırılması veya işlevselliğini kaybetmiş olması durumuna yönelik olarak takojenaratör mıknatısı değiştirilir ya da bobini tümden değiştirilmektedir. Çamaşır makinesinde yapılacak bu parça değişimlerinde de sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımının gerçekleştirilmesi son derece profesyonel bir çözüm sağlar.