Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz ve Yıkama Yapmaz?

15 Temmuz 2017 Cumartesi

 

Bulaşık makineleri 21.yüzyıl dünyasının en önemli teknolojik yeniliklerinden birisi olarak öne çıkıyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip olan ve yeni nesil akıllı teknolojileri ile birlikte çok geniş yelpazede bulaşık çeşidinin en kaliteli şekilde yüzde yüz hijyenik duruma getirilebilmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında bulaşık makineleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Gün içerisinde oldukça yaygın ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalanmalara yönelik olarak Arçelik Servisi merkezi tarafından hızlı ve etkin çözümler sağlanıyor. BU şekilde bulaşık makinesinin uzun süreli bir kullanıma sahip olabilmesi sağlanıyor.

 

Bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınan tüm arızalanmalara yönelik olarak ister mekanik ister de elektriksel olsun fark etmeksizin kısa sürede etkin, kaliteli ve profesyonel arıza çözümleri oluşturmakta olan Arçelik Yakacık Servisi merkezinde bulaşık makinelerinin su almaması ve yıkama yapmaması problemlerine yönelik olarak da etkin ve profesyonel çözümler sağlanıyor. Bu çerçevede de üstün teknolojik özelliklere sahip olan bulaşık makinesinin bu fonksiyonelliğine uygun standartlarda özel servis uygulamaları çalışmaları çerçevesinde alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknik ekipler tarafından bulaşık makinesinde parça kontrolleri yerinde gerçekleştiriliyor. Bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları ile adrese kısa süre içerisinde erişim sağlayabiliyor olan alanlarında uzman teknik ekipler, bulaşık makinesinin su almaması ve yıkama yapmaması sorunu için yerinde müdahale gerçekleştiriyor.

 

Uzman teknik ekipler, teknolojik ekipmanlar aracılığı ile bulaşık makinesindeki yıkama suyunun alınmaması ve yıkama yapılamaması sorunu için sırası ile priz kontrolü, kapı kilit anahtarı sorunları kontrolü, kapı emniyet arızası kontrolü, açma-kapama anahtarı arızası kontrolü, besleme kablo ve fiş arızası kontrolü, su seviye anahtarı arızası kontrolü, elektrikli musluk anahtarı arızası kontrolü, besleme hortumu arızası kontrolü ve alt hazne problemleri kontrolü gerçekleştirilir. Bu kontrollerde arızalı olduğu belirlenen bulaşık makinesi parçaları için Koşuyolu Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından yerinde etkin bir müdahale gerçekleştirilmektedir. Üstelik parça değişimi uygulamalarının doğrudan gerçekleştirildiği bu parçalardaki arızalarda sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir.