Netteki Online Servisler

25 Nisan 2011 Pazartesi

 

İnternet üzerinden artık burada yaptığınız çevrimiçi olarak yapabiliyorsunuz. Fatura ödeme altında, Alışveriş, kitap okuma vs .. aklınıza gelebilecek herşey internet üzerinden çevrimiçi olarak olabiliriliyor. Olmalı yazmışken radyo, mp3 vs .. yani çevrimiçi olarak istediğiniz her tür müziği dinleyebiliyorsunuz.

Bazı ücretli servislerin yanısıra çeşitli servis internette ücretsiz ... Gerçeği ücretli servislerin safra çoğunu ücret ödemeden. Neyse konuyu dağıtmadan toplayayım online olarak her şeyi yapabiliyorsunuz demiştik başka bir olayda yemek siparişi verip ayağınıza kadar yemek geliyor. Dışanda galiba net ile yaşayabiliyorsunuz.

(Bu Arada 2-3 Reklam Yapmak Zorundayım)

Moda Ariston Servisi

Uğurmumcu Ariston Servisi

Acıbadem Ariston Servisi

(Tamamdır Reklamlarımız Bitti Kaldığımız Yerden Devam Edebiliriz.Eee Buda bizim online reklam servisimiz :))

Para kazanabiliyorsunuz. Çünkü enteresan da gelmiyor değil. Hani kız istemeye falan gittiğinde geleneksel soru sorarlar ya ..

İşiniz Var Mı? - Var, Tıklama ve Reklam Yönetmeniyim :)

Peki Nerede Çalışıyorsunuz? - İnternette :)

Zaten ilerki halimiz heralde insanlar evden çıkmayıp çevrimiçi evlendirme hizmeti ile falan evlenecekler odası ayrı bir konu tabikii :)

Arkadaşlar bu o konu çoookk uzar tabiki iyi yanı da var ama ne olursa olsun herşeyin içindir zarar unutun lazım .. Kenidinize iyi bakın .. Görüşmek Dileğiyle ..